SAS Innovate on Tour header

Hoe SAS Innovate on Tour onze passie voor data analytics opnieuw aanwakkerde

Onze recente reis met SAS Innovate on Tour bood ons de kans om onze capaciteiten te tonen en waardevolle verbindingen te leggen in drie bruisende steden: Frankfurt, Rotterdam en Londen. Onze aanwezigheid op dit prestigieuze evenement werd gekenmerkt door inzichtelijke presentaties, boeiende activiteiten en significante prestaties. Hier volgt een samenvatting van de hoogtepunten van onze tour.

Een Sterke Aanwezigheid Op Drie Locaties

Onze reis begon met het opzetten van onze stand op elk van de drie locaties. Van Frankfurt naar Rotterdam, en uiteindelijk naar Londen, hadden we het genoegen om in contact te komen met een divers publiek. Elke stad bracht zijn eigen unieke energie, en we waren enthousiast om onze innovaties te delen en te leren van anderen in de industrie.

IMG 6723

Goodie Bags van Notilyze Merchandise: Een Hit!

Een van de opvallende momenten tijdens de evenementen was de enthousiaste reactie op onze Notilyze merchandise goodie bags. Gevuld met spannende items, werden deze tassen een populaire attractie, trokken ze bezoekers naar onze stand en leidden ze tot vele interessante gesprekken over ons werk en visie.

IMG 6727

Innoverende samenwerking met SAS

Onze samenwerking met SAS was een hoogtepunt van de tour. Door onze krachten te bundelen, lieten we zien hoe onze partnerschap innovatie stimuleert op het gebied van data-analyse. Samen verleggen we de grenzen van wat mogelijk is, en het was inspirerend om de positieve reacties van de deelnemers te zien.

Presentation

Inzichtelijke Presentatie door Paul Koot

Een belangrijk hoogtepunt was de presentatie door onze data scientist, Paul Koot. Hij sprak over "Smart Data Search," een baanbrekend project ontworpen voor een Belgische overheidsinstantie om het opzoeken van arbeidsbeleidsvragen te vereenvoudigen. Paul's inzichten werden goed ontvangen, en zijn presentatie toonde onze toewijding aan het benutten van data voor betekenisvolle oplossingen.

IMG 6779

Erkennening van Onze Data Scientists

We zijn ontzettend trots op onze data scientists die certificeringen behaalden na succesvolle deelname aan de SAS hackathon bootcamp. Hun toewijding en harde werk waren duidelijk zichtbaar, en het was een trotse mijlpaal voor ons team om hun inspanningen erkend te zien.

Ballpit

Plezier bij de SAS 'Data' Ballenbak

Ons team had ontzettend veel plezier bij de SAS 'data' ballenbak. Deze leuke activiteit was meer dan zomaar spelen; het symboliseerde de opwinding en waarde die we vinden in het verkennen van data. Het was een unieke manier om verbonden te zijn met de geest van het evenement en zorgde voor luchtige momenten van teambinding.

Gedurende de tour legden we talrijke waardevolle connecties met branchegenoten, potentiële klanten en andere vernieuwers. De discussies en interacties die we hadden waren onschatbaar, en we zijn verheugd over de nieuwe relaties die zijn ontstaan.

IMG 6716

Terugblik op #NotilyzeOnTour

Als we terugkijken op onze deelname aan SAS Innovate on Tour, zijn we vervuld met trots en tevredenheid. De inzet van ons team en de prachtige ervaringen die we hebben gehad, hebben deze reis tot een groot succes gemaakt. We kijken ernaar uit om ons innovatieve werk voort te zetten en de relaties die we tijdens deze tour hebben opgebouwd verder te ontwikkelen.

Dank aan iedereen die onze stand heeft bezocht, met ons heeft gesproken en heeft bijgedragen aan het maken van deze tour memorabel. Blijf op de hoogte voor meer spannende updates van Notilyze.

// Contact

Notilyze B.V.
Stationsplein 45 A4.004
3013 AK Rotterdam
+31 10 798 62 95
info@notilyze.com

// Stel een vraag